Укр   |   Рус
Пн - Пт 9:00-18:00; Сб, Нд - за домовленістю
Телефонуйте без вихідних (067) 881-38-68
Можливий виїзд за вашою адресою
Доставка документів по Києву безкоштовно
м. Київ, пр-т Визволителів 1 (м. "Дарниця")
вул. Б. Хмельницького 16-22 (м. "Театральна")
info@lawcenter.com.ua Замовити дзвінок

Статті

Штрафи за порушення трудового законодавства 2018

Яку фінансову відповідальність за порушення трудового законодавства несуть роботодавці? Які розміри штрафів за порушення трудового законодавства у 2018 році? Яка відповідальність за допуск одного працівника до роботи без трудового договору? Як і куди подати повідомлення про прийняття працівника на роботу? Який орган має право накладати штрафи та який порядок виконання?
28.02.2018

Хто подає декларацію про майновий стан і доходи 2018

З початку 2018 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2017 році. Як і куди подавати декларацію про доходи? Хто повинен обов'язково подавати декларацію? Які граничні строки подання деклараціі про майновий стан і доходи у 2018 році? Хто може не подавати податкову декларацію?
01.02.2018

Реєстрація місця проживання

Реєстрація місця проживання, зняття з реєстрації, або "прописка" й "виписка" в Україні. Куди звертатися для реєстрації? Які документи потрібно подавати? У який строк потрібно зареєструватися за новим місцем проживання? Відповідальність за несвоєчасну реєстрацію місця проживання та проживання без "прописки".
10.12.2017

Порядок переведення дачних і садових будинків у жилі

Як перевести дачний чи садовий будинок у жилий? 14 червня 2017 року Кабінет міністрів України прийняв Постанову № 420 «Про внесення змін у додаток 2 до Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки». Чи спрощено процедуру переведення?
19.06.2017

Види будівельних робіт, які не потребують дозволів на їх виконання

Які будівельні роботи можна виконувати без дозволів? Види будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Перелік робіт, затверджений постановою КМУ від 7 червня 2017 р. № 406.
13.06.2017

Перехід на спрощену систему оподаткування. Перехід на єдиний податок.

Звертаємо увагу всіх суб’єктів господарювання, які планують перехід на спрощену систему оподаткування з ІІІ кварталу 2017 року, що термін подання Заяви про застосування спрощеної системи оподаткування (заяви про перехід на єдиний податок) до контролюючого органу - до 15 червня 2017 року (тобто за п'ятнадцять календарних днів до початку ІІІ кварталу 2017 року).
12.06.2017

Єдиний податок. Групи платників єдиного податку.

Що таке спрощена система оподаткування? Які існують групи платників єдиного податку? На що слід зверну увагу при виборі групи платників єдиного податку? Які податки і збори потрібно платити платникам єдиного податку? Дозволені види діяльності, особливості оподаткування. Всі ці питання розглянуті у нашій статті.
16.05.2017

Обов’язкове застосування РРО для єдинників з 08.05.2017 р.

Застосування РРО для платників єдиного податку. З 8 травня 2017 року приватні підприємці "спрощенці", які займаються реалізацією технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту, повинні застосовувати РРО (касові апарати). Хто з "єдинників" зобовязаний застосовувати касовий апарат, або РРО? Який перелік товарів для застосування реєстраторів розрахункових операцій?
10.05.2017

Містобудівні умови та обмеження не надаються - перелік об'єктів

Для проектування яких об'єктів містобудівні умови та обмеження не надаються? Перелік об'єктів. Чи потрібно отримувати містобудівні умови та обмеження для проведення капітального ремонту, реставрації та перепланування?
26.12.2016

Безоплатне отримання земельної ділянки

Як отримати земельну ділянку? Скільки ділянок і яких розмірів може безоплатно отримати громадянин України. Куди звертатись для отримання земельної ділянки? Який пакет документів потрібно підготувати і в які органи їх подавати? Процедура безоплатного (безкоштовного) отримання земельної ділянки.
07.08.2016

Чи потрібно зберігати первинні документи підприємцям - спрощенцям? Бухгалтерія для спрощенців

Бухгалтерія для спрощенців. Чи потрібно вести бухгалтерський облік підприємцям, які застосовують спрощену систему оподаткування? Чи потрібно зберігати первинні документи підприємцям - спрощенцям? Який період потрібно зберігати первинні документи? Розміри штрафів за незбереження документів.
19.04.2016

Хто повинен подавати декларацію про доходи? Декларування доходів

Хто повинен подавати декларацію про доходи? При отриманні яких доходів подрібно подавати декларацію про майновий стан і доходи? Хто може не подавати декларацію? Терміни декларування доходів.
25.02.2016

Містобудівні умови та обмеження. Визначення, склад і зміст містобудівних умов та обмежень.

Що таке містобудівні умови та обмеження? Визначення, склад і зміст містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки. Фізичні та юридичні особи, які подали заяву про намір щодо забудови земельної ділянки, що перебуває у власності або користуванні такої особи, повинна одержати містобудівні умови та обмеження для початку проектування об’єкта будівництва. Містобудівні умови та обмеження є основною складовою вихідних даних.
08.02.2015