Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Незалежна експертна оцінка

Надаємо послуги з оцінки будь-якого майна за вигідною для вас ціною. Незалежна експертна оцінка нерухомості, квартири, будинку, землі, автомобіля, обладнання, активів, цінних паперів за 1 день професійно і недорого, телефонуйте нам!

Ми маємо багаторічний досвід в оціночній діяльності, у нас працюють тільки кваліфіковані і досвідчені спеціалісти-оцінювачі, тому всі роботи виконуються на високопрофесійному рівні, і ви гарантовано отримаєте якісний звіт з оцінки, виконаний відповідно до діючого законодавства. Незалежну експертну оцінку замовляють для визначення реальної ринкової вартості, для цілей оподаткування, для приватизації, для кредитування, для пред'явлення в суді, для цілей бухгалтерського обліку, для внесення в статутний капітал тощо. За підсумками проведеної фахівцями незалежної експертної оцінки ви отримаєте звіт з оцінки, який є офіційним документом, що підтверджує вартість об’єкта. Звіт з оцінки ви пред'являете за місцем вимоги.

Ціни на послуги з незалежної оцінки майна

Назва послугиСтроки виконанняЦіна, грн
Оцінка нерухомості 1 день від 800
Оцінка квартири 1 день 800-1300
Оцінка будинку, котеджу 1 день 800-1300
Оцінка землі, земельної ділянки 1 день 800-1300
Оцінка гаража і машиномісця 1 день 800-1300
Оцінка нежилої, комерційної нерухомості 1 день дог.
Оцінка автомобіля, транспортних засобів 1 день дог.
Оцінка обладнання і машин 1 день дог.
Оцінка основних засобів 1 день дог.
Оцінка корпоративних прав 2 дні дог.
Оцінка цінних паперів 2 дні дог.
Оцінка акктивів, оцінка бізнесу 2 дні дог.
Оцінка комунального майна 1 день дог.

Замовити

Як замовити незалежну оцінку?

Перелік документів для проведення оцінки залежить від об'єкта оцінювання, цілей проведення оцінки і в кожному випадку може відрізнятися.

Для замовлення оцінки потрібно надати наступні документи:

 • для фізичних осіб – паспорт та податковий номер;
 • для юридичних осіб установчі документи, виписка про державну реєстрацію;
 • правовстановлюючий документ (договір купівлі-продажу, свідоцтво про спадкування тощо);
 • документ, що засвідчує право власності (витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно, інформаційна довідка тощо);
 • технічний паспорт БТІ об’єкта;
 • фото об’єкта оцінювання;
 • інші документи, необхідні для проведення оцінки, визначаються в індивідуальному порядку в залежності від об’єкта і цілей проведення оцінки.

Всі документи подаються у вигляді ксерокопій, або копій у електронному вигляді, без нотаріального засвідчення.

Для замовлення оцінки нерухомості, будь-ласка, звяжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або відправте заявку онлайн.

Що таке незалежна експертна оцінка?

Незалежна експертна оцінка – це процедура визначення вартості майна, майнових та немайнових прав, нематеріальних активів, цінних паперів тощо. Відповідно до Закону  України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", оцінка майна, майнових прав - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно-правовими актами, і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Експертна оцінка майна - проведення комплексу робіт, направлених на встановлення його вартості в конкретно заданий час. Весь процес проходить згідно чинного законодавства і проводиться суб'єктом оціночної діяльності (СОД). Незалежна оцінка майна спрямована на те, щоб визначити, яка вартість об'єкта оцінки у встановлений час. При цьому мається на увазі ринкова вартість, оскільки доволі часто вона може відрізнятися від очікуваної. Кваліфіковані спеціалісти оцінюють потенційну ринкову вартість майна, враховуючи при цьому усі фактори, що можуть вплинути на її ціну на даний момент і в найближчий період.

Для чого потрібна експертна оцінка?

Незалежна експертна оцінка проводиться у таких випадках:

 • здійснення операцій купівлі-продажу нерухомого майна;
 • визначення вартості нерухомості для здачі об’єкта в оренду;
 • оцінка нерухомості при даруванні;
 • оформлення договору застави для отримання кредиту в банку;
 • для укладення договорів страхування;
 • для цілей бухгалтерського обліку;
 • внесення об’єктів нерухомості до статутного капіталу підприємства;
 • при вирішенні майнових спорів в суді;
 • визначення ринкової оцінки нерухомості або іншої її форми (ліквідаційної, відновної) з метою прийняття управлінських рішень;
 • створення господарських товариств на базі державного майна або майна, що є у комунальній власності;
 • реорганізації, банкрутства, ліквідації державних, комунальних підприємств та підприємств (господарських товариств) з державною часткою майна (часткою комунального майна);
 • виділення або визначення частки майна у спільному майні, в якому є державна частка (частка комунального майна);
 • приватизації та іншого відчуження у випадках, встановлених законом;
 • переоцінки основних фондів підприємства;
 • оподаткування майна згідно з законом;
 • визначення збитків або розміру відшкодування у випадках, встановлених законом;
 • в інших випадках, передбачених діючим законодавством.

Хто виконує незалежну експертну оцінку?

Незалежну експертну оцінку проводить суб'єкт оціночної діяльності (СОД) - це суб'єкт господарювання, юридична або фізична особа, що займається оціночною діяльністю згідно з чинним законодавством України та відповідає певним вимогам, у складі яких працює хоча б один оцінювач, та які отримали сертифікат суб'єкта оціночної діяльності.

Суб'єкт оціночної діяльності, або оцінювач (СОД) повинен мати кваліфікаційне свідоцтво, про внесення до реєстру Фонда державного майна України та сертифікат суб'єкта оціночної діяльності.

Оцінювач - це фізична особа, яка має базову або повну вищу освіту, пройшла навчання на оцінювача у навчальному закладі, який уклав відповідну угоду про можливість навчання оцінювачів з Фондом державного майна України, та стажування протягом одного року у складі суб'єкта оціночної діяльності за відповідними спеціалізаціями, склала кваліфікаційний іспит та отримала кваліфікаційне свідоцтво оцінювача відповідно до вимог Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Радимо вам відповідально підійти до питання вибору оціночної компанії або оцінювача. Невірно визначена вартість майна може привести до відмови в реєстрації звіту та подальших непередбачених витрат. Наші оцінювачі мають високу кваліфікацію, багаторічний досвід, велику кількість виконаних робіт. Ми виконаємо оцінку вашого нерухомого майна в найкоротші терміни та за доступними цінами. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам!

Питання та коментарі ()