Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Бухгалтерські послуги, бухгалтерський супровід ТОВ Київ

Надаємо якісні професійні бухгалтерські послуги для ТОВ в Києві. Наша компанія спеціалізується на наданні послуг з ведення, постановки, відновлення бухгалтерського обліку товариствам з обмеженою відповідальністю (ТОВ) та іншим юридичним особам і організаціям. Замовивши ведення бухобліку у нас, Ви отримуєте комплекс послуг - починаючи з контролю і перевірки первинних документів і закінчуючи здачею податкової та фінансової звітності.

Якщо Ви керівник або власник товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), приватного підприємства (ПП), організації, і Вам потрібно організувати ведення бухгалтерського і податкового обліку - ми готові надати повний спектр послуг з бухгалтерського обслуговування (супроводу) підприємства. Якщо ви хочете займатися бізнесом, не думаючи про ведення бухгалтерського обліку, але маючи в будь-який момент можливість проконтролювати його правильність, ми допоможемо Вам в цьому. Ми готові надати бухгалтерські послуги для Вашого ТОВ та взяти повний бухгалтерський супровід Вашого бізнесу на себе!

Бухгалтерське обслуговування ТОВ в Києві - цє делегування повноважень по веденню бухгалтерського обліку фірми сторонній (зовнішній) організації. Це називається бухгалтерським аутсорсингом. Замовивши аутсорсинг бухгалтерських послуг, що надаються професійними фахівцями, Ви отримуєте можливість не утримувати власний штат бухгалтерії і при цьому отримувати повноцінний бухгалтерський супровід будь-якої складності.

Конфіденційність, нерозголошення комерційних і службових таємниць - обов'язкова умова нашої співпраці. Нерозголошення інформації закріплено в одному з пунктів договору на бухгалтерське обслуговування вашого підприємства.

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) - одна з найпоширеніших організаційно-правових форм для ведення господарської діяльності в Україні. Всі ТОВ повинні вести облік фінансово-господарської діяльності, або бухгалтерський облік.

Для ТОВ і інших юридичних осіб існують такі системи оподаткування:
- загальна система оподаткування;
- спрощена система оподаткування;
- спеціальні режими оподаткування з пільгами.

Юридичні особи на загальній системі оподаткування сплачують такі основні податки, збори та інші обов'язкові платежі:
- податок на прибуток підприємств 18%;
- податок на додану вартість 20%;
- військовий збір 1,5%;
- акцизний збір;
- екологічний податок;
- мито;
- плата (податок) на землю;
- збір за першу реєстрацію транспортного засобу;
- інші податки і збори, відповідно до законодавства України.
Загальна система оподаткування характеризується складністю у веденні бухгалтерського та податкового обліку, вона має безліч спірних питань, прогалин, які не вирішених на законодавчому рівні. Тому, щоб уникнути проблем, ведення бухгалтерського обліку ТОВ краще довірити кваліфікованим фахівцям.

Юридичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування, є платниками єдиного податку від суми доходу - 5% і 3% для платників ПДВ. Для підприємств на спрощеній системі оподаткування також є обов'язковим ведення бухгалтерського та податкового обліку. Останнім часом до єдинників стали пред'являти все нові вимоги, які розширювали коло обов'язків платників податків, ускладнили облік та оподаткування.

Некомпетентність і незнання нововведень в законодавстві призводить, як правило, до штрафних санкцій. Тому наш Вам порада - не економте на бухгалтерському обліку, звертайтеся до професіоналів. Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом - ми надамо бухгалтерські послуги на найвищому рівні.

Питання та коментарі ()