Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Експертна оцінка будинку в Києві

Надаємо послуги з оцінки будинку. Швидко і недорого оцінимо ваш приватний будинок в Києві і по Україні! Незалежна експертна оцінка будинку за 1 день за вигідною для Вас ціною. З нами надійно, телефонуйте нам!

Ми маємо багаторічний досвід в оціночній діяльності, у нас працюють тільки досвідчені спеціалісти-оцінювачі, тому всі роботи виконуються на високопрофесійному рівні. Ви гарантовано отримаєте якісний звіт з оцінки будинку або котеджу, виконаний відповідно до діючого законодавства.

Незалежна експертна оцінка будинку потрібна для укладання договору купівлі-продажу, дарування, міни, передачі в заставу, страхування, для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів та інших цілей.

Вартість послуг з оцінки будинку

Назва послугиСтроки виконанняЦіна, грн
Оцінка будинку 1 день 800-1300
Оцінка земельної ділянки 1 день 800-1300

Замовити

Що таке оцінка будинку?

Оцінка будинку – це процедура визначення ринкової вартості будинку на дату оцінки із врахуванням всіх коригувань. Оцінка має бути виконана у відповідності з усіма українськими законами і нормами.

Експертна оцінка будинку - це процес визначення його вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно-правовими актами, і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності (оцінювача).

Житловий, або садибний будинок - це будівля, пристосована для постійного проживання людей. Садовий, або дачний будинок - це будівля, призначена для тимчасового, сезонного проживання людей.

Житловий будинок має бути розташований у безпечному для життя і здоров'я людей районі та має бути пов'язаний із землею фундаментом. Житловий будинок має відповідати таким ознакам: технічний стан має відповідати архітектурним, будівельним та іншим нормам, у ньому має бути наявна житлова площа в межах норм, передбачених житловим законодавством України.

Відповідно до норм житлового законодавства житловий будинок складається з обладнаної квартири (квартир) та допоміжних приміщень. Під допоміжними приміщеннями слід розуміти приміщення, призначені для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування мешканців будинку.

Для чого потрібна оцінка будинку?

У яких випадках необхідна оцінка приватного будинку? Незалежна експертна оцінка є невід'ємною частиною оформлення зміни права власності на будинку та інших визначених законодавством нотаріальних чи юридичних дій. Тому незалежна експертна оцінка буде вам необхідна для:

 • оформлення угоди купівлі-продажу будинку;
 • дарування або оформлення в спадщину;
 • визначенні вартості будинку для оренди;
 • забезпечення кредитних зобов'язань - застава, іпотека;
 • страхування, визначення збитку і величини страхового відшкодування;
 • перереєстрація права власності на будинок;
 • у разі поділу майна при розлученні;
 • у разі внесення будинку до статутного капіталу юридичної особи;
 • у інших нотаріальних та юридичний діях або судочинстві;
 • у інших випадках, передбачених законодавством.

Як замовити оцінку приватного будинку чи котеджу в Києві?

Для замовлення оцінки необхідно надати наступні документи:

 • правовстановлюючі документи на будинок та земельну ділянку (свідоцтво на право власності, витяг реєстру речових прав на нерухоме майно, державний акт про право власності, договір купівлі-продажу, дарування інше);
 • технічний паспорт БТІ будинок;
 • паспорт та податковий номер власника (співвласників);
 • інші документи в залежності від цілей оцінки.

Документи надаються у вигляді ксерокопій або у електронному вигляді (без нотаріального засвідчення).

Після отримання необхідної інформації від замовника виконуються окремо оцінка будинку і оцінка земельної ділянки.

Після виконання робіт ви отримуєте Звіт про оцінку будинку та Звіт про оцінку земельної ділянки - документи, що містять висновки про вартість та підтверджують виконані процедури з оцінки суб'єктом оціночної діяльності. Звіти про оцінку ви пред'являєте в органах нотаріату, в суді, в страховій компанії, в банку та інших органах, установах чи підприємствах залежно від цілей проведення оцінки.

Для замовлення оцінки нерухомості, будь-ласка, звяжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або відправте заявку онлайн.

Хто і як виконує оцінку будинку?

Оцінку нерухомості, в тому числі будинків та земельних ділянок, виконують суб'єкти оціночної діяльності (СОД). Це суб'єкти господарювання - зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність, у складі яких працює хоча б один оцінювач, та які отримали сертифікат суб'єкта оціночної діяльності відповідно до закону. Наші оцінювачі мають усі необхідні дозвільні документи відповідно до законодавства.

При проведенні оцінки будинку його ринкову вартість визначають за допомогою порівняльного підходу, який  полягає в тому, що вартість оцінюваного об'єкта визначається виходячи з вартості аналогічних об'єктів на ринку. Порівняльний підхід представлений методом порівняння продаж.

Радимо вам відповідально підійти до питання вибору оцінювача. Невірно визначена вартість будинку може привести до відмови в реєстрації звіту та подальших непередбачених витрат. Наші оцінювачі мають високу кваліфікацію, багаторічний досвід, велику кількість виконаних робіт. Ми виконаємо оцінку вашого нерухомого майна в найкоротші терміни та за доступними цінами. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам!