Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Юридичний супровід господарської діяльності підприємств

Надаємо послугу юридичного супроводу господарської діяльності підприємств та приватних підприємців. Юридичний супровід бізнесу - це регулярне надання необхідної юридичної допомоги для невеликих компаній та ідприємців. Замовляючи юридичний супровід діяльності у нас, у підприємців з'являється можливість цілком і повністю заглибитися в справи, безпосередньо пов'язані з бізнесом, а проблеми юридичного характеру вирішувати будемо ми. Ми повністю замінимо вашого штатного юриста. Готуємо і проводимо аудит документів, підказуємо варіанти вирішення правових задач законними способами. Надаємо фахівців різних спеціалізацій під ваші завдання.

Ціни та терміни надання послуги:

Назва послугиТерміни виконанняЦіна
Юридичний супровід господарської діяльності підприємств необмежений дог

Замовити

Часто підприємець опиняється віч-на-віч зі зведенням законів, кодексами, статутами та іншими нормативно-правовими актами. У роботі буде потрібно не тільки їх безпосереднє знання, а й уміння працювати з ними: швидко знаходити потрібні норми, адекватно розуміти їх значення та головне - вміння застосовувати. Без грамотного юридичного супроводу бізнес чекають суди, штрафи, договірні розбіжності, тертя з працівниками та інші стягнення. У такій ситуації фірмі необхідний досвідчений юрист, здатний своєчасно і професійно вирішувати всі питання.

В рамках послуги проводяться наступні види робіт:

  • усні та письмові консультації з питань захисту інтересів підприємства;
  • розробка договорів, юридичний супровід угод, що укладаються;
  • участь в переговорах при розробці проектів та укладенні договорів;
  • розробка і правова експертиза внутрішніх нормативних актів організації-клієнта (статутів, регламентів, положень, трудових договорів, угод, наказів тощо), внесення необхідних корективів до цих документів;
  • взаємодія з державними органами;
  • допомога в отриманні різного роду дозволів, сертифікатів, ліцензій;
  • участь в переговорах;
  • ділове листування від імені підприємства;
  • правова експертиза вхідної документації і договорів, що надходять від контрагентів;
  • вирішення інших питань, що виникають в процесі діяльності Вашої організації.

Можна з впевненістю сказати, що наша компанія пропонує одні з найбільш вигідних умов юридичного супроводу. Залучення висококваліфікованих фахівців дозволить забезпечити швидке і грамотне рішення багатьох юридичних питань, які штатний співробітник не завжди взмозі вирішити. Договір на юридичне обслуговування з нами дає можливість отримати професійні послуги максимальної якості пр найменших фінансових витратах. Ми намагаємося заробити комфортні умови роботи доступні для всіх підприємств з будь-якою формою власності та не залежно від розміру фінансових оборотів. Замовляйте послугу у нас, звертайтеся до професіоналів!

Питання та коментарі ()