Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Оформлення документів на земельні ділянки

Однією з найскладніших процедур в нашій бюрократичній системі є оформлення землі, земельних ділянок. Ми пропонуємо кваліфіковану допомогу у вирішенні питань, пов'язаних із землею та земельними ділянками.

01 січня 2013 року набрав чинності довгоочікуваний закон України "Про державний земельний кадастр". З прийняттям закону правовідносини в сфері землі зазнали істотних змін, а в самих процедурах відбулося багато нововведень. З одного боку, процедура оформлення землі була спрощена, з іншого - з'явилося дуже багато технічних питань, які поставили в скрутне становище самих службовців державних органів і служб. Зрозуміло, що в такій ситуації розібратися з питаннями оформлення землі звичайній людині важко. Тому, для економії часу, а іноді і грошових витрат, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців.

Ми готові надати наступні послуги з оформлення землі:
- зміна цільового призначення земельної ділянки;
- переоформлення державних актів, перереєстрація;
- присвоєння кадастрового номера;
- отримання кадастрового плану;
- розділ і об'єднання земельних ділянок;
- розробка і узгодження землевпорядної документації;
- довідка про наявність обтяжень (обмежень) на земельну ділянку;
- оформлення договору оренди на земельну ділянку;
- довідка про нормативну або експертну грошову оцінку
- і інші послуги, пов'язані з землею.

Самостійне оформлення землі, земельних ділянок є досить непростою процедурою, це пов'язано не тільки зі збором необхідних документів, а й стоянням у чергах, неодноразовим відвідуванням окремих структур і відомств. У нас є великий досвід у вирішенні даних питань. Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам в максимально стислі терміни оформити земельну ділянку.

Питання та коментарі ()