Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Експертна оцінка квартири в Києві

Надаємо послуги з оцінки квартири. Швидко і недорого оцінимо вашу квартиру в Києві і по Україні! Незалежна експертна оцінка квартири за 1 день за вигідною для Вас ціною. З нами надійно, телефонуйте нам!

Ми маємо багаторічний досвід в оціночній діяльності, у нас працюють тільки досвідчені спеціалісти-оцінювачі, тому всі роботи виконуються на високопрофесійному рівні. Ви гарантовано отримаєте якісний звіт з оцінки квартири, виконаний відповідно до діючого законодавства.

Експертна оцінка квартири потрібна для укладання договору купівлі-продажу, дарування, міни, передачі в заставу, для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів та інших цілей.

Вартість послуг з оцінки квартири

Назва послугиСтроки виконанняЦіна, грн
Оцінка квартири 1 день 800-1300

Замовити

Що таке оцінка квартири?

Оцінка квартири – це процедура визначення ринкової вартості квартири на дату оцінки із врахуванням всіх коригувань. Оцінка має бути виконана у відповідності з усіма українськими законами і нормами.

Експертна оцінка квартири - це процес визначення її вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно-правовими актами, і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності (оцінювача).

Що таке квартира? Квартира - це ізольоване помешкання в житловому будинку, призначене та придатне для постійного у ньому проживання.

Квартира - це частина житлового будинку, призначена для проживання однієї або декількох осіб, наприклад сім'ї, яка складається з жилих кімнат або однієї кімнати, допоміжних та підсобних приміщень з окремим виходом в коридор будинку або на вулицю.

До ознак квартири можна віднести розташування її в житловому будинку, наявність однієї чи більше кімнат і допоміжних приміщень, необхідних для проживання людини, а також наявність окремого виходу з квартири в житловий будинок або на вулицю.

Кімнати у квартирі можуть бути прохідними чи суміжними, різними за розміром. До підсобних (допоміжних) приміщень квартири належать ті приміщення, що забезпечують господарсько-побутові потреби осіб, які в ній проживають, це - кухня, ванна кімната, санвузол, квартирний коридор, вбудовані у квартирі шафи, комори. Об'єктом права власності може слугувати не лише квартира, а й її частина. Крім того, на сьогодні також зберігається такий вид квартир, як комунальні, тобто квартири, в яких житлові приміщення є об'єктом двох чи більше самостійних прав власності або договору найму.

Для чого потрібна оцінка квартири?

У яких випадках необхідна оцінка квартири? Незалежна експертна оцінка є невід'ємною частиною оформлення зміни права власності на квартиру та інших визначених законодавством нотаріальних чи юридичних дій. Тому оцінка квартири буде вам необхідна для:

 • оформлення угоди купівлі-продажу квартири;
 • дарування або оформлення в спадщину;
 • визначенні вартості квартири для оренди;
 • забезпечення кредитних зобов'язань - заставу, іпотека;
 • страхування, визначення збитку і величини страхового відшкодування;
 • перереєстрація права власності на квартиру;
 •  у разі поділу майна при розлученні;
 • приватизації квартири;
 • інших нотаріальних та юридичний діях або судочинстві;
 • у інших випадках, передбачених законодавством.

Як замовити оцінку квартири в Києві?

Для замовлення оцінки необхідно надати наступні документи:

 • правовстановлюючі документи (свідоцтво на право власності, витяг реєстру речових прав на нерухоме майно, державний акт про право власності, договір купівлі-продажу, дарування інше);
 • технічний паспорт БТІ;
 • паспорт та податковий номер власника (співвласників);
 • інші документи в залежності від цілей оцінки.

Документи надаються у вигляді ксерокопій або у електронному вигляді (без нотаріального засвідчення).

Після виконання робіт ви отримуєте Звіт про оцінку квартири - документ, що містить висновки про її вартість та підтверджує виконані процедури з оцінки суб'єктом оціночної діяльності. Звіт про оцінку ви пред'являєте в органах нотаріату, в суді, в страховій компанії, в банку та інших органах, установах чи підприємствах залежно від цілей проведення оцінки.

Для замовлення оцінки нерухомості, будь-ласка, звяжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або відправте заявку онлайн.

Хто і як виконує оцінку квартири?

Оцінку нерухомості, в тому числі квартир, виконують суб'єкти оціночної діяльності (СОД). Це суб'єкти господарювання - зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність, у складі яких працює хоча б один оцінювач, та які отримали сертифікат суб'єкта оціночної діяльності відповідно до цього Закону. Наші оцінювачі мають усі необхідні дозвільні документи відповідно до законодавства.

При проведенні оцінки квартири її ринкову вартість визначають за допомогою порівняльного підходу, який  полягає в тому, що вартість оцінюваного об'єкта визначається виходячи з вартості аналогічних об'єктів на ринку. Порівняльний підхід представлений методом порівняння продаж.

Радимо вам відповідально підійти до питання вибору оцінювача. Невірно визначена вартість майна може привести до відмови в реєстрації звіту та подальших непередбачених витрат. Наші оцінювачі мають високу кваліфікацію, багаторічний досвід, велику кількість виконаних робіт. Ми виконаємо оцінку вашого нерухомого майна в найкоротші терміни та за доступними цінами. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам!

Питання та коментарі ()