Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Податкова звітність ТОВ, ФОП. Формування і здача звітів в податкову Київ.

Надаємо послуги з формування та здачі податкової звітності для ФОП, ТОВ, ПП та інших підприємств та організацій. Причиною для замовлення послуг з подачі бухгалтерської звітності можуть бути - відсутність головного бухгалтера, невелика кількість операцій або їх відсутність, та інші. Незалежно від того, проводите Ви господарську діяльність чи ні, всі зобов'язані здати звіти до контролюючих органів - до податкової інспекції, управління статистики, фонди пенсійного та соціального страхування.

Після закінчення звітного періоду всі без винятку суб'єкти господарювання - юридичні особи і фізичні особи - підприємці мають здати до податкової інспеції та в інші органи певну податкову та фінансову звітність.

Які звіти подають до подадкової інспекції та інших контролюючих органів фізичні особи - підприємці (ФОП, СПД) та юридичні особи (ТОВ, ПП та нші)? Кількість звітів визначається  по кожному підприємству окремо чи підприємцю окремо в залежності форми господарювання, обраної системи оподаткування, видів економічної діяльності, наявності найманих працівників та інших факторів. Розглянемо декілька груп з обов'язковими звітами.

1. Фізичні особи - підприємці на загальній системі оподаткування.
Основний звіт - це Декларація про доходи (подається щорічно).
Окрім неї щорічно підприємець подає Звіт з ЄСВ (Додаток 5) про суми єдиного соціального внеску, нарахованого за себе особисто.
Якщо у підприємця є наймані працівники, то додаються ще два звіти:
- щомісячний Звіт з ЄСВ (конкретно - Додаток 4), по нарахованому і утриманому єдиному внеску на найнятих робітників;
- щоквартальний Звіт за формою 1ДФ (звiт по прибутковому податку, утриманому з працівників і інших фізичних осіб).

2. Фізичні особи - підприємці на спрощеній системі оподаткування.
- Декларація платника єдиного податку.
- Звіт ЄСВ з додатками.
- Звіт 1 ДФ.

3. Підприємство на загальній системі.
Як і у попередньому випадку, подається:
- Декларація з ПДВ (якщо підприємство зареєстроване платником ПДВ).
- Якщо є наймані робітники, то задається Звіт з ЄСВ (Додаток 4).
- Якщо є виплати фізичним особам (не лише працівникам), то Звіт 1-ДФ.
- Крім того податкова звітність підприємства містить Декларацію з податку на прибуток (з нею - Баланс в податкову інспекцію) і в разі наявності земельної ділянки відповідно подається Декларація земельного податку)

4. Підприємство на спрощеній системі оподаткування.
- Основний звіт - щоквартальна Декларація єдиного податку.
- Якщо підприємство - платник ПДВ, то подається щомісячна Декларація з ПДВ.
- Якщо є наймані робітники, то подаються згадані вище щомісячний Звіт з ЄСВ (Додаток 4) та Звіт зa формою 1-ДФ.
- Форма 1-ДФ подається також, якщо працівників немає, але є інші виплати фізичним особам (наприклад оплата послуг підприємців, оренда і т.п.).

Інші звіти подаються в залежності від податків і зборів в залежності від діяльності підприємства: акциз, різні збори - водний, за використання радіочастотного ресурсу, на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, у вигляді цільової надбавки і так далі.

За неподання або несвоєчасне подання платником податків податкової звітності передбачена фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій, а саме:
- в розмірі 170 гривень за кожне неподання (несвоєчасне подання) декларації (розрахунку);
- в розмірі 1020 гривень при повторному порушенні за несвоєчасне подання податкової декларації (розрахунку) платником податків незалежно від виду податку, за яке до такого платника протягом року вже було застосовано штраф за неподання (несвоєчасне подання) податкової декларації (розрахунку) та у період до одного року винесено податкове повідомлення-рішення.

Для уникнення неприємних ситуацій та сплати штрафних санкцій рекомендуємо завчасно вирішити питання щодо здачі податкової звітності. Звертайтесь до нас, і ми надамо послуги з підготовки бухгалтерських звітів та здачі податкової та фінансової звітності у відповідні контролюючі органи.

Питання та коментарі ()