Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Реєстрація касового апарату. Реєстрація РРО Київ.

Реєстрація касового апарату, РРО Київ. Надаємо послуги з реєстрації касових апаратів, РРО для підприємств і підприємців. Повний супровід по підготовці пакету документів, подачі в податкову інспецію і реєстрації касового апарату - реєстратора розрахункових операцій (РРО).

Перед тим як зайнятися реєстрацією касового апарату ви в першу чергу ви повинні вибрати вид необхідного для вас РРО. Він повинен підходити під ваші вимоги до роботи, види діяльності, сумісності з програмними продуктами і т.д. Також у кожного РРО є своя сфера застосування, на що теж необхідно звернути увагу.

Також потрібно перевірити, чи є модель касового апарату у відповідному реєстрі. Реєстрації підлягають реєстратори розрахункових операцій (РРО), модифікації яких включені до Державного реєстру РРО, з урахуванням сфер їх застосування та за умови, що строк служби, установлений у технічній документації на РРО, не вичерпався, а також з урахуванням строків первинної реєстрації, установлених Державним реєстром РРО.

Необхідні документи для реєстрації РРО:
- копія виписки з ЄДР;
- копія паспорта для ФОП;
- копія довідки ЄДРПОУ для ТОВ;
- копія договору оренди приміщення, торгової точки;
- довіреність на нашого предсавітеля.
- копію договору підприємства з ЦСО про технічне обслуговування і ремонт РРО;
- документ, що підтверджує право володіння РРО, рахунок фактура.
- паспорт на РРО.

Реєстрація касового апарату відбувається в податковій інспекції за місцезнаходженням суб'єкта господарської діяльності.

За невикористання РРО передбачені штрафні санкції, тому ми настійно рекомендуємо завчасно подбати про реєстрацію вашого касового апарату.

Питання та коментарі ()