Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Експертна оцінка земельної ділянки

Надаємо послуги з оцінки землі. Швидко і недорого оцінимо вашу земельну ділянку в Києві і по Україні! Незалежна експертна оцінка землі за 1 день за вигідною для Вас ціною. З нами надійно, телефонуйте нам!

Ми маємо багаторічний досвід в оціночній діяльності, у нас працюють тільки досвідчені спеціалісти-оцінювачі, тому всі роботи виконуються на високопрофесійному рівні. Ви гарантовано отримаєте якісний звіт з оцінки земельної ділянки, виконаний відповідно до діючого законодавства.

Експертна оцінка земельної ділянки потрібна для укладання договору купівлі-продажу, дарування, міни, передачі в заставу, для цілей оподаткування, нарахування і сплати інших обов'язкових платежів та інших цілей.

Вартість послуг з оцінки земельної ділянки

Назва послугиСтроки виконанняЦіна, грн
Оцінка земельної ділянки 1 день 800-1300

Замовити

Що таке оцінка земельної ділянки?

Оцінка земельної ділянки – це процедура визначення її ринкової вартості на дату оцінки із врахуванням всіх коригувань. Оцінка має бути виконана у відповідності з усіма українськими законами і нормами.

Експертна оцінка землі - це процес визначення її вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно-правовими актами, і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності (оцінювача).

Земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.

Право власності на землю набувається та реалізується на підставі Конституції України, Земельного Кодексу України, а також інших законів, що видаються відповідно до них.

Громадяни України набувають право власності на земельні ділянки на підставі:
- придбання за договором купівлі-продажу, дарування, міни, іншими цивільно-правовими угодами;
- безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності;
- приватизації земельних ділянок, що були раніше надані їм у користування;
- прийняття спадщини.

Для чого потрібна оцінка земельної ділянки?

У яких випадках необхідна оцінка земельної ділянки? Незалежна експертна оцінка землі є невід'ємною частиною оформлення зміни права власності на землю та інших визначених законодавством нотаріальних чи юридичних дій. Тому оцінка земельної ділянки буде вам необхідна для:

 • оформлення угоди купівлі-продажу земельної ділянки;
 • дарування або оформлення в спадщину;
 • визначенні вартості землі для оренди;
 • забезпечення кредитних зобов'язань - застава, іпотека;
 • страхування, визначення збитку і величини страхового відшкодування;
 • перереєстрація права власності на землю;
 • у разі поділу майна при розлученні;
 • приватизації земельної ділянки;
 • у інших нотаріальних та юридичний діях або судочинстві;
 • у інших випадках, передбачених законодавством.

Як замовити оцінку земельної ділянки в Києві та по Україні?

Для замовлення оцінки необхідно надати наступні документи:

 • правовстановлюючі документи (свідоцтво на право власності, витяг реєстру речових прав на нерухоме майно, державний акт про право власності, договір купівлі-продажу, дарування інше);
 • технічний паспорт БТІ;
 • паспорт та податковий номер власника (співвласників) земельної ділянки;
 • інші документи в залежності від цілей оцінки.

Документи надаються у вигляді ксерокопій або у електронному вигляді (без нотаріального засвідчення).

Після виконання робіт ви отримуєте Звіт про оцінку земельної ділянки - документ, що містить висновки про її вартість та підтверджує виконані процедури з оцінки суб'єктом оціночної діяльності. Звіт про оцінку ви надаєте в органах нотаріату, в суді, в страховій компанії, в банку та інших органах, установах чи підприємствах залежно від цілей проведення оцінки.

Для замовлення оцінки нерухомості, будь-ласка, звяжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або відправте заявку онлайн.

Хто і як виконує оцінку земельної ділянки?

Оцінку нерухомості, в тому числі земельних ділянок, виконують суб'єкти оціночної діяльності (СОД). Це суб'єкти господарювання - зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність, у складі яких працює хоча б один оцінювач, та які отримали сертифікат суб'єкта оціночної діяльності відповідно до закону. Наші оцінювачі мають усі необхідні дозвільні документи відповідно до законодавства.

При проведенні оцінки земельної ділянки її ринкову вартість визначають за допомогою порівняльного підходу, який  полягає в тому, що вартість оцінюваного об'єкта визначається виходячи з вартості аналогічних об'єктів на ринку. Порівняльний підхід виконується методом порівняння продаж.

Радимо вам відповідально підійти до питання вибору оцінювача. Невірно визначена вартість майна може привести до відмови в реєстрації звіту та подальших непередбачених витрат. Наші оцінювачі мають високу кваліфікацію, багаторічний досвід, велику кількість виконаних робіт. Ми виконаємо оцінку вашого нерухомого майна в найкоротші терміни та за доступними цінами. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам!

Питання та коментарі ()