Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Експертна оцінка гаража, паркінгу, машиномісця

Надаємо послуги з оцінки гаража. Швидко і недорого оцінимо ваш гараж, паркінг, машиномісце в Києві і по Україні! Незалежна експертна оцінка гаража за 1 день за вигідною для Вас ціною. З нами надійно, телефонуйте нам!

Ми маємо багаторічний досвід в оціночній діяльності, у нас працюють тільки досвідчені спеціалісти-оцінювачі, тому всі роботи виконуються швидко та на високопрофесійному рівні. Ви гарантовано отримаєте якісний звіт з оцінки гаража або машиномісця, виконаний відповідно до діючого законодавства.

Незалежна експертна оцінка гаража, паркінга, машиномісця потрібна для укладання договору купівлі-продажу, дарування, міни, передачі в заставу, страхування, для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів та інших цілей.

Вартість послуг з оцінки гаража

Назва послугиСтроки виконанняЦіна, грн
Оцінка гаража 1 день 1000-1300
Оцінка машиномісця 1 день 1000-1300
Оцінка паркінгу 1 день 1000-1300

Замовити

Що таке оцінка гаража?

Оцінка гаража, паркінга, машиномісця – це процедура визначення ринкової вартості гаража на дату оцінки із врахуванням всіх коригувань. Оцінка має бути виконана у відповідності з усіма українськими законами і нормами.

Оцінка гаража - це процес визначення його вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно-правовими актами, і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності (оцінювача).

Гараж —  це капітальна або тимчасова будівля чи споруда з приміщеннями для постійного або тимчасового зберігання транспортних засобів, а також технічного обслуговування автомобілів та інших транспортних засобів. Може бути як частина житлового будинку, так і відокремленим приміщенням. Гараж зазвичай розраховується на один або два автомобіля, в автопарках підприємств використовуються гаражі на більшу кількість автомобілів.

Гараж капітальний - будівля або споруда для зберігання транспортних засобів з необмеженим правовстановлюючим документом терміном експлуатації.

Гараж індивідуальний - одноповерхова споруда для зберігання транспортного засобу, з бетону, цегли, природного або штучного каменю,  товщина стін не менше 12см з фундаментом, ширина не менше 2,5м, висота не менше 2м.

Гараж збірно–розбірний металевий – тимчасова одноповерхова споруда  для зберігання транспортних засобів з терміном експлуатації, встановленим  правовстановлюючим  документом , що виготовляється з полегшених конструкцій з урахуванням основних вимог до споруд, визначених технічним регламентом будівельних виробів, будівель і споруд, і встановлюється тимчасово, без улаштування фундаменту.

Паркінг — будівля або приміщення для стоянки великої кількості автомобілів. У міському середовищі обов'язково передбачаються паркінги біля будь-яких будівель (торгові центри, вокзали, аеропорти та ін.), а також в житлових кварталах всередині дворів та на прибудинкових територіях.

Види паркінгів можна поділяти:

- за часом зберігання на них транспорту:

 • сезонні (характерні для курортних міст і місць);
 • тимчасові (можуть бути платними);
 • постійні (найчастіше спеціально обгороджені і охороняються).

- за планувально-архітектурними рішеннями:

 • наземні;
 • підземні.

Машиномісце, незалежно від назви, зазначеної в правовстановлювальних документах (паркомісце, гараж тощо) - це площа, необхідна для встановлення одного автомобіля, що складається із площі горизонтальної проекції нерухомого екіпажа з додаванням розривів наближення (захисних зон) до сусідніх екіпажів або будь-яких перешкод.

Для чого потрібна оцінка гаража?

У яких випадках необхідна оцінка приватного гаража? Незалежна експертна оцінка є невід'ємною частиною оформлення зміни права власності на гаража та інших визначених законодавством нотаріальних чи юридичних дій. Тому незалежна експертна оцінка буде вам необхідна для:

 • оформлення угоди купівлі-продажу гаража;
 • дарування або оформлення в спадщину;
 • визначення вартості гаража для оренди;
 • забезпечення кредитних зобов'язань - заставу, іпотека;
 • страхування, визначення збитку і величини страхового відшкодування;
 • перереєстрація права власності на гараж;
 • у разі поділу майна при розлученні;
 • у разі внесення гаража до статутного капіталу юридичної особи;
 • у інших нотаріальних та юридичний діях або судочинстві;
 • у інших випадках, передбачених законодавством.

Як замовити оцінку?

Для замовлення оцінки необхідно надати наступні документи:

 • правовстановлюючі документи на гараж (свідоцтво на право власності, витяг реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу, дарування інше);
 • технічний паспорт БТІ;
 • паспорт та податковий номер власника (співвласників);
 • інші документи в залежності від цілей оцінки.

Документи надаються у вигляді ксерокопій або у електронному вигляді (без нотаріального засвідчення).

Після виконання робіт ви отримуєте Звіт про оцінку гаража - документи, що містять висновки про вартість та підтверджують виконані процедури з оцінки суб'єктом оціночної діяльності. Звіт про оцінку ви пред'являєте в органах нотаріату, в суді, в страховій компанії, в банку та інших органах, установах чи підприємствах залежно від цілей проведення оцінки.

Для замовлення оцінки гаража, будь-ласка, звяжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або відправте заявку онлайн.

Хто і як виконує оцінку гаража, паркінга, машиномісця?

Оцінку гаража, паркінгу, машиномісця виконують суб'єкти оціночної діяльності (СОД). Це суб'єкти господарювання - зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність, у складі яких працює хоча б один оцінювач, та які отримали сертифікат суб'єкта оціночної діяльності відповідно до закону. Наші оцінювачі мають усі необхідні дозвільні документи відповідно до законодавства.

При проведенні оцінки гаража його ринкову вартість наші оцінювачі визначають за допомогою порівняльного підходу, який  полягає в тому, що вартість оцінюваного об'єкта визначається виходячи з вартості аналогічних об'єктів на ринку. Порівняльний підхід представлений методом порівняння продаж.

Радимо вам відповідально підійти до питання вибору оцінювача. Невірно визначена вартість гаража може привести до відмови в реєстрації звіту та подальших непередбачених витрат. Наші оцінювачі мають високу кваліфікацію, багаторічний досвід, велику кількість виконаних робіт. Ми виконаємо оцінку вашого гаража в найкоротші терміни та за доступними цінами. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам!

Питання та коментарі ()