Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Реєстрація ФОП. Реєстрація фізичної особи - підприємця у м. Києві.

Надаємо послуги з реєстрації ФОП та постановки на облік у м. Києві. Фізична особа-підприємець (ФОП, СПД) – це найбільш поширена та доступна організаційна форма ведення підприємницької діяльності. Це пояснюється простотою її організації, спрощеного ведення бухгалтерського та податкового обліку і звітності, можливістю здійснювати розрахунки без застосування касових апаратів (РРО), можливістю використовувати найману працю.

Ціни та терміни реєстрації ФОП у м. Києві:

Назва послугиСтроки виконанняЦіна
Реєстрація ФОП на єдиному податку "під ключ" до 5 днів 1200 грн
Реєстрація ФОП на єдиному податку онлайн (дистанційно)  до 3 днів  900 грн
Додатково, за необхідністю:    
Нотаріальна довіреність 1 день 600 грн
Виготовлення печатки 1 день 400 грн

Нотаріальна довіреність сплачується окремо.

Замовити

Реєстрація ФОП КиївДля реєстрації Фізичної особи - підприємця (СПД, ФОП) Вам необхідно надати наступну інформацію і копії документів:
- копія паспорта.
- копія ідентифікаційного коду.
- інформація про види діяльності.
Крім вказаних вище документів, необхідно оформити нотаріально завірену довіреність на представництво Ваших інтересів.

Наші послуги:
- консультації з вибору видів діяльності за КВЕД-2012;
- консультації з вибору системи оподаткування;
- оформлення нотаріальної довіреності:
- підготовка пакету документів;
- реєстрація та постановка на облік у всіх установах;
- консультації з питань подання звітності.

Після проведення реєстрації Ви отримаєте наступні документи:
- опис зкодом доступу в ЄДР,
- виписку про державну реєстрацію,
- витяг з реєстру платників єдиного податку.

Кому необхідно реєструватися фізичною особою - підприємцем (ФОП)?

Якщо Ви вирішили займатися підприємницькою діяльністю, тобто діяльністю із метою одержання прибутку, Вам необхідно знати наступне.
Кожний громадянин України має право на підприємницьку діяльність, яка не заборонена законом. Це право закріплено статтею 42 Конституції України та статтею 50 Цивільного кодексу України. При цьому зазначається, що фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому законом.
За провадження підприємницької діяльності без реєстрації як суб’єкта господарювання передбачена адміністративна відповідальність, а саме накладення штрафу від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а при повторному порушенню, або пов’язані з отриманням доходу у великих розмірах, тягнуть за собою накладення штрафу від 100 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей.
Тому радимо відповідально підійти до питання реєстації та належного оформлення Вашого бізнесу.

Ми маємо великий досвід з реєстрації ФОП у м. Києві та роботи з податковими інспекціями, пенсійними фондами та іншими установами. Звертайтесь до нас - кваліфіковано і в стислі терміни виконаємо послуги з реєстрації та постановки на облік Фізичної особи - підприємця.

Іноді у нас запитують: "Чи зможу я зареєструватися підприємцем самостійно?". Для того, щоб самому відповісти на це питання, потрібно зрозуміти порядок реєстрації ФОП. Тому рекомендуємо ознайомитись з наступною інформацією:

Як зареєструватися фізичною особою - підприємцем (СПД, ФОП)? Порядок реєстрації ФОП. Самостійна реєстрація ФОП, покрокова інструкція.

1. Спочатку Вам потрібно визначитися відносно двох питань:
- якими видами господарської діяльності Ви плануєте займатися та підібрати відповідні коди згідно КВЕД;
- яку систему оподаткування Ви будете застосовувати - спрощену чи загальну, чи будете реєструватися платником ПДВ.

2. Заповнюєте та подаєте в ЦНАП державному реєстратору Заяву про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця. В заяві необхідно вказати особисті, реєстраційні, контактні дані та коди видів економічної діяльності згідно КВЕД.
Якщо Ви вирішили застосовувати спрощену систему оподаткування, бути платником податку на додану вартість (ПДВ) - заповнені заяви встановленої форми також за Вашим бажанням можете подати державному реєстратору.

3. Через 24 години (іноді з технічних причин до 72 годин) Ви можете отримати результат надання адмінпослуг та роздрукувати Виписку про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця. Дані, за якими можна знайти цю інформацію, будуть вказані в Описі документів, копію якого видає державний реєстратор.

4. Якщо Ви обрали спрощену систему оподаткування, необхідно в десятиденний термін з дня реєстрації подати в територіальну податкову службу ДФС:
- Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (у разі, якщо таку заяву не подавали під час державної реєстрації);
- Книгу обліку доходів (книга повинна бути пронумерована, прошнурована та підписана);
- Заява про реєстрацію Книги обліку доходів (в довільній формі на ім'я начальника податкової служби ДФС району);
- Запит на витяг з реєстру платників єдиного податку.

5. Через 10 робочих днів в державній податковій службі, в яку Ви подавали заяву та книгу обліку, отримуєте зареєстровану Книгу обліку доходів, Витяг з реєстру платників єдиного податку або лист про відмову у реєстрації. Відмова повинна бути обґрунтованою та містити причини відмови. Після усунення недоліків Ви можете повторно подати заяву в ДПС.

Отже, якщо Ви маєте вільний час, швидко знаходите потрібну інформацію, легко заповнюєте різні форми реєстраційних заяв та документів, якщо Вас не лякають черги, спілкування з службовцями та можливі відмови у зв'язку з неточним заповненням форм документів або подання інформації - Ви маєте всі можливості зареєструвати ФОП самостійно.

Якщо ж Ви хочете заощадити час - звертайтеся до нас, ми виконаємо всі необхідні дії з реєстрації ФОП у м. Києві: від консультування та визначення кодів економічної діяльності КВЕД та вибору системи оподаткування - до отримання всіх документів в податковій службі. Ми зустрічаємося з Вами двічі - для отримання від Вас нотаріальної довіреності та для видачі пакету документів.  Також Ви отримаєте безкоштовні консультації та поради з питань здачі звітності.

Телефонуйте нам, і ми візьмемося за вирішення Вашого питання вже сьогодні!

Послуги з реєстрації ФОП надаються у всіх районах Києва: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом'янський, Шевченківський.

Питання та коментарі ()

  1. Шамиль 21 ноября 2021, 13:18 # 0
    Здравствуйте, мне нужен ФОП на 2 группе для торговли фруктами по Украине. Скажите, я могу работать без кассового аппарата? Вы можете помочь с регистрацией?