Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Повернення сплаченого до Пенсійного фонду збору 1% при купівлі квартири

При укладенні договору купівлі-продажу квартири чи житлового будинку покупець сплачує до державного бюджету України збір на обов’язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1% від вартості нерухомого майна. Але якщо ви придбали житло вперше та сплатили збір до Пенсійного фонду України (ПФУ) у розмірі 1% від вартості житла, ви маєте право на повернення сплачених коштів. Звертайтеся до наших юристів, ми допоможемо Вам повернути сплачений збір до ПФУ.

Ціни та терміни надання послуги:

Назва послугиТерміни виконанняЦіна
Повернення сплаченого до Пенсійного фонду збору 1% при купівлі житла 30-60 днів дог

Замовити

При купівлі нерухомого майна покупець сплачує збір до Пенсійного фонду України (ПФУ) у розмірі 1% від вартості житла, що передбачено Законом України "Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування". Відповідно до того ж закону, від сплати  збору звільняються  громадяни, які придбавають житло і перебувають у черзі на одержання житла або придбавають житло вперше. Але відсутність механізму перевірки інформації чи дійсно особа купляє житло вперше призводить до того, що всі без винятку громадяни змушені сплачувати збір 1% до ПФУ.

Платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є підприємства, установи та організації незалежно від форм власності та фізичні особи, які придбавають нерухоме майно, за винятком державних підприємств, установ і організацій, що придбавають нерухоме майно за рахунок бюджетних коштів, установ та організацій іноземних держав, що користуються імунітетами і привілеями згідно із законами та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, а також громадян, які придбавають житло і перебувають у черзі на одержання житла або придбавають житло вперше.

Без сплати збору до Пенсійного фонду України нотаріус не посвідчить договір купівлі-продажу нерухомого майна - у відповідності до частини 8 ст. 49 Закону України "Про нотаріат" нотаріус відмовляє у вчиненні нотаріальної дії, якщо особа, яка звернулася з проханням про вчинення нотаріальної дії, не внесла встановлені законодавством платежі, пов’язані з її вчиненням.

Як повернути сплачений до Пенсійного фонду збору:

  • Потрібно звернутись до Пенсійного фонду України з заявою про повернення сплачених грошових коштів з посиланням на норму Закону України "Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування", відповідно до якої особа звільняється від сплати збору.
  • Після отримання відмови від Пенсійного фонду України або ж взагалі у разі відсутності відповіді, потрібно звертатися до адміністративного суду з позовом щодо повернення сплаченого збору.
  • При задоволенні позову Пенсійний фонд України формує та подає до управління Державної казначейської служби України подання про повернення сплаченого збору на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Ми маємо великий досвід у вирішенні питань щодо повернення сплаченого до пенсійного фонду збору. Замовляйте послугу з повернення 1% збору в ПФУ нас, ми виконаємо всі необхідні дії. Економте свій час, звертайтеся до професіоналів!