Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Отримання ліцензії на право торгівлі тютюновими виробами

Надаємо послуги з отримання ліцензій на право роздрібної та оптової торгівлі тютюновими виробами. В короткі строки та за доступними цінами наші спеціалісти отримають необхідну ліцензію для діяльності вашого підприємства.

Торгівля тютюновими виробами може здійснюватися підприємствами всіх форм власності фізичними особами - підприємцями за наявності у них відповідної ліцензії на торгівлю тютюновими виробами. Ліценування торгівлі тютюновими виробами регулюються Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" від 02.03.2015 р. № 222 та ЗУ "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного, і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів та пального" від 19.12.1995 р. № 481.

Ціни та терміни надання послуги:

Назва послугиТерміни виконанняЦіна
Ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами від 10 днів дог
Ліцензія на право оптової торгівлі тютюновими виробами від 10 днів дог

Замовити

Ліцензія на торгівлю тютюновими виробами

Тютюнові вироби – це сигарети з фільтром або без фільтру, цигарки, сигари, сигарили, а також люльковий, нюхальний, смоктальний, жувальний тютюн, махорка та інші вироби з тютюну чи його замінників для куріння, нюхання, смоктання чи жування

Ліцензія видається за заявою суб’єкта господарювання, у якій зазначаються види господарської діяльності на провадження яких одержується ліцензія (зокрема, роздрібна торгівля тютюновими виробами).

У заяві на видачу ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами зазначається адреса місця торгівлі.

Наші спеціалісти мають багаторічний досвід з оіормлення ліцензій. Ми готові надати Вам повний комплекс послуг з оформлення ліцензії на торгівлю тютюновими виробами. Гарантуємо порядність та конфіденційність. Телефонуйте нам, замовляйте у професіоналів!

Питання та коментарі ()

  1. Николай 03 мая 2022, 07:01 # 0
    Ліцензія на торгівлю тютюном
    1. Николай 03 мая 2022, 07:02 # 0
      Ліцензія на торгівлю тютюном