Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Отримання ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями

Надаємо послуги з отримання ліцензій на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними виробами. В короткі строки та за доступними цінами наші спеціалісти отримають необхідну ліцензію для діяльності вашого підприємства.

Торгівля алкогольними напоями може здійснюватися підприємствами всіх форм власності фізичними особами - підприємцями за наявності у них відповідної ліцензії на торгівлю алкогольними напоями.  Ліценування торгівлі алкогольними виробами регулюються Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" від 02.03.2015 р. № 222 та ЗУ "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного, і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів та пального" від 19.12.1995 р. № 481.

Ціни та терміни надання послуги:

Назва послугиТерміни виконанняЦіна
Ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями від 10 днів дог
Ліцензія на право оптової торгівлі алкогольними напоями від 10 днів дог

Замовити

Ліцензія на торгівлю алкоголем

Ліцензія на торгівлю алкоголем – це дозвіл на здійснення діяльності для провадження діяльності з роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями. Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями видяється  терміном на 1 рік, на оптову торгівлю - на 5 років.

Отримання ліцензії необхідне для торгівлі такими напоями:

 • пиво із солоду (солодове);
 • вина виноградні, включаючи вина кріплені;
 • вермут та інше вино виноградне, з доданням рослинних або ароматичних екстрактів;
 • інші зброджені напої (наприклад, сидр, перрі (грушевий напій), напій медовий);
 • суміші із зброджених напоїв та суміші зброджених напоїв з безалкогольними напоями;
 • спирт етиловий неденатурований з концентрацією спирту менш як 80 об. %;
 • спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки, лікери та інші напої, що містять спирт;
 • гіркі настоянки ароматичні з вмістом 44,2 — 49,2 об. % спирту та 1,5 — 6 мас. % тирличу (генціану), прянощів і різних інгредієнтів із вмістом 4 — 10 % цукру в тарі місткістю не більш як 0,5 л;
 • інші алкогольні напої з вмістом спирту етилового 8,5 об. % і більше.

Без ліцензії можна продавати наступні напої:

 • безалкогольне пиво;
 • столові вина;
 • кава з вмістом алкоголю;
 • шоколад з алкоголем.

Суб'єкт ліцензування має право реалізовувати роздрібну торгівлю алкогольними напоями, у тому числі і на розлив, виключно в одному торговому приміщенні (будівлі), вказаному в ліцензії, за місцем його фактичного місцерозташування, торговою площею не менше 20 кв.м.
Для оформлення ліцензії на оптову торгівлю алкогольними виробами є обов’язковою наявність складських приміщень, дані про які вносяться до ЄДР.

Як отримати ліценію на торгівлю алкоголем?

Для отримання ліцензії суб’єкт господарювання подає до податкового органу заяву, у якій зазначає вид господарської діяльності, на провадження якого має отримати ліцензію, зокрема, це роздрібна або оптова торгівля алкогольними напоями. До заяви додається документ, що підтверджує внесення плати за ліцензію.

У заяві про видачу ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями додатково зазначаються адреса місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій, програмних реєстраторів розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі, а також інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери посвідчень реєстраторів розрахункових операцій, фіскальні номери програмних реєстраторів розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі, та дата початку їх обліку в контролюючих органах.

Які платежі по ліцензіям потрібно сплачувати?

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, сплачується за кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, на роздрібну торгівлю тютюновими виробами за кожне місце торгівлі.
Плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями сплачується щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів згідно з чинним законодавством.
- 8000 гривень за кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат, що знаходиться у місці торгівлі - для міст;
– 500 гривень на рік на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст.

Плата за ліцензію на оптову торгівлю алкогольними напоями:
- 500 тисяч гривень на рік - для торгівлі алкогольними напоями, окрім сидру та перрі (без додавання спирту);
- 780 гривень на рік - для торгівлі сидром та перрі (без додавання спирту) .
Оплата за ліцензію здійснюється щорічно. Оплата усього терміну ліцензії єдиним платежем забороняється. Перший платіж вноситься до отримання ліцензії, опія платіжного документа додається до заяви.

Наші спеціалісти мають багаторічний досвід з оформлення ліцензій. Ми готові надати Вам повний комплекс послуг з оформлення ліцензії на торгівлю алкогольними напоями. Гарантуємо порядність та конфіденційність. Телефонуйте нам, замовляйте у професіоналів!