Укр   |   Рус
Пн - Пт 9:00-18:00; Сб, Нд - за домовленістю
Телефонуйте без вихідних (067) 881-38-68
Можливий виїзд за вашою адресою
Доставка документів по Києву безкоштовно
м. Київ, пр-т Визволителів 1 (м. "Дарниця")
вул. Б. Хмельницького 16-22 (м. "Театральна")

Експертна оцінка нерухомості

Надаємо послуги з оцінки нерухомості. Терміново і недорого оцінимо нерухоме майно в Києві і по Україні! Оцінка нерухомості за 1 день за вигідною для Вас ціною. З нами надійно, телефонуйте нам!

Ми маємо багаторічний досвід в оціночній діяльності, у нас працюють тільки досвідчені спеціалісти-оцінювачі, тому всі роботи виконуються на високопрофесійному рівні, і ви гарантовано отримаєте якісний звіт з оцінки нерухомості, виконаний відповідно до діючого законодавства.

Експертна оцінка нерухомого майна потрібна для укладання договорів купівлі-продажу, дарування, міни, передачі в заставу, для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів та інших цілей.

Вартість послуг з оцінки нерухомості

Назва послугиСтроки виконанняЦіна, грн
Оцінка нерухомості 1 день 2500
Оцінка квартири 1 день 2500
Оцінка будинку, котеджу 1 день 2500
Оцінка землі, земельної ділянки 1 день 2500
Оцінка гаража і машиномісця 1 день 2500
Оцінка нежилої, комерційної нерухомості 1 день дог.

Замовити оцінку

Що таке оцінка нерухомості?

Оцінка нерухомості – це процедура визначення ринкової, відновної або ліквідаційної вартості об'єкту нерухомого майна на дату оцінку із врахуванням всіх коригувань. Оцінка має бути виконана у відповідності з усіма українськими законами і нормами.

Експертна оцінка нерухомого майна - це процес визначення його вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно-правовими актами, і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності (оцінювача).

Нерухоме майно - це земельні ділянки, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці і невід'ємно пов'язані з нею - будівлі, споруди чи інше майно, безпосередньо пов'язане землею, тобто об'єкти, переміщення яких неможливе без нанесення значної шкоди їх вартості і призначенню. Так, до нерухомого майна відносяться земельні ділянки, будівлі і споруди, приватні будинки і котеджі, квартири, кімнати, інші житлові та нежитлові приміщення, об'єкти незавершеного будівництва та інші о'бєкти.

Для чого потрібна оцінка нерухомості?

У яких випадках необхідна оцінка? Експертна оцінка є невід'ємною частиною оформлення зміни прав власності на нерухоме майно та інших визначених законодавством нотаріальних чи юридичних дій. Тому оцінка нерухомого майна буде вам необхідна для:

 • оформлення угоди купівлі-продажу нерухомості;
 • дарування або оформлення в спадщину;
 • визначенні вартості нерухомого майна для оренди;
 • забезпечення кредитних зобов'язань - заставу, іпотека;
 • страхування, визначення збитку і величини страхового відшкодування;
 • перереєстрація права власності на нерухоме майно;
 • для цілей бухгалтерського обліку;
 • внесення об'єктів нерухомості до статутного капіталу;
 • у разі поділу майна при розлученні;
 • приватизації об'єктів;
 • інших нотаріальних та юридичний діях або судочинстві;
 • у інших випадках, передбачених законодавством.

Як замовити оцінку нерухомості?

Для замовлення оцінки необхідно надати наступні документи:

 • правовстановлюючі документи (свідоцтво на право власності, витяг реєстру речових прав на нерухоме майно, державний акт про право власності на земельну ділянку, договір купівлі-продажу, дарування інше);
 • технічний паспорт БТІ;
 • паспорт та податковий номер власника (співвласників);
 • інші документи в залежності від виду та мети оцінки майна.

Документи надаються у вигляді ксерокопій або у електронному вигляді (без нотаріального засвідчення).

Після виконання робіт ви отримуєте Звіт про оцінку нерухомого майна - документ, що містить висновки про вартість майна та підтверджує виконані процедури з оцінки майна суб'єктом оціночної діяльності. Звіт про оцінку ви пред'являєте в органах нотаріату, в суді, в страховій компанії, в банку та інших органах, установах чи підприємствах залежно від цілей проведення оцінки.

Для замовлення оцінки нерухомості, будь-ласка, звяжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або відправте заявку онлайн.

Хто і як виконує оцінку нерухомого майна?

Оцінку нерухомості виконують суб'єкти оціночної діяльності (СОД). Це суб'єкти господарювання - зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність, у складі яких працює хоча б один оцінювач, та які отримали сертифікат суб'єкта оціночної діяльності відповідно до цього Закону. Наші оцінювачі мають усі необхідні дозвільні документи відповідно до законодавства.

При проведенні оцінки нерухомості її ринкову вартість визначають за допомогою дохідного та порівняльного підходів.
Дохідний підхід базується на врахуванні принципів найбільш ефективного використання та очікування, відповідно до яких вартість об'єкта нерухомого майна визначається як поточна вартість очікуваних доходів від найбільш ефективного використання цього об'єкта, включаючи дохід від його можливого перепродажу. Оцінка найбільш розповсюдженої та типової нерухомості - квартир, гаражів, земельних ділянок та житлових будинків, а також оцінка автомобілів, проводиться виключно із використання порівняльного підходу. Оцінка нерухомості в рамках порівняльного підходу полягає в тому, що вартість оцінюваного об'єкта визначається виходячи з вартості аналогічних об'єктів на ринку. Порівняльний підхід представлений методом порівняння продаж. Даний метод є об'єктивним лише в тому випадку коли на ринку достатньо порівнянної і достовірної інформації з недавно минулих угод.

Яка вартість оцінки нерухомості?

Вартість оціночних робіт визначається у кожному випадку окремо в залежності від цілей оцінки і вихідних даних. Для визначення вартості робіт, будь-ласка, звяжіться з нашими спеціалістами.

Важливо! З червня 2018 року Фонд державного майна запустив оновлену Єдину базу даних оцінки нерухомості та запровадив електронний модуль оцінки (так звані "Електронні майданчики"). Тепер кожен звіт оцінювача автоматично проходить «електронну» перевірку на відповідність закладеним індикативам, ціновим показникам мінімально допустимої вартості. Електронні майданчики, які сьогодні забезпечують реєстрацію звітів про оцінку майна для цілей оподаткування (для нотаріуса: продажу, обміну, оформлення спадщини чи дарування), надають свої послуги платно. Так, в березні 2019 року вони збільшили вартість послуг із реєстрації звітів, наприклад для об'єктів вартістю більше 300 тис. грн. вартість реєстрації становить 1842 грн. Тому останнім часом вартість оцінки нерухомості значно зросла.

Радимо вам відповідально підійти до питання вибору оцінювача. Невірно визначена вартість майна може привести до відмови в реєстрації звіту та подальших непередбачених витрат. Наші оцінювачі мають високу кваліфікацію, багаторічний досвід, велику кількість виконаних робіт. Ми виконаємо оцінку вашого нерухомого майна в найкоротші терміни та за доступними цінами. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам!