Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Експертна оцінка нежилої, комерційної нерухомості

Надаємо послуги з оцінки комерційної нерухомості. Швидко і недорого оцінимо нежилу, комерційну нерухомість в Києві і по Україні! Незалежна експертна оцінка комерційної нерухомості за 1 день за вигідною для Вас ціною. З нами надійно, телефонуйте нам!

Ми маємо багаторічний досвід в оціночній діяльності, у нас працюють тільки досвідчені спеціалісти-оцінювачі, тому всі роботи виконуються швидко та на високопрофесійному рівні. Ви гарантовано отримаєте якісний звіт з оцінки комерційної нерухомості або машиномісця, виконаний відповідно до діючого законодавства.

Незалежна експертна оцінка нежилої, комерційної нерухомості потрібна для укладання договору купівлі-продажу, дарування, міни, передачі в заставу, страхування, для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів та інших цілей.

Вартість послуг з оцінки комерційної нерухомості

Назва послугиСтроки виконанняЦіна, грн
Оцінка комерційної нерухомості 1 день 1000-1300
Оцінка нежилої нерухомості 1 день 1000-1300

Замовити

Що таке оцінка комерційної нерухомості?

Оцінка комерційної нерухомості – це процедура визначення ринкової вартості комерційної нерухомості на дату оцінки із врахуванням всіх коригувань. Оцінка має бути виконана у відповідності з усіма українськими законами і нормами.

Експертна оцінка комерційної нерухомості - це процес визначення його вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно-правовими актами, і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності (оцінювача).

Комерційна нерухомість — це об'єкти нерухомості, які використовуються з метою отримання прибутку.

Комерційна нерухомість – це споруди, будівлі, приміщення та земельні ділянки, які використовуються у підприємницькій діяльності. Це об'єкти, які не призначені для постійного проживання та використовуються в якості інструменту для отримання прибутку. Власником комерційної нерухомості може бути як юридична, так і фізична особа. Головним критерієм оцінки комерційної нерухомості є її дохідність.

Нежила нерухомість - це нерухомість, яка юридично не передбачає можливості постійного проживання людей, а розрахована на використання із метою отримання прибутку. Відповідно до норм Податкового кодексу України об'єкти нежитлової нерухомості – будівлі, приміщення, що не віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду.

Для чого потрібна оцінка комерційної, нежилої нерухомості?

У яких випадках необхідна оцінка комерційної нерухомості? Незалежна експертна оцінка є невід'ємною частиною оформлення зміни права власності на об'єкти комерційної нерухомості та проведення інших визначених законодавством нотаріальних чи юридичних дій. Тому незалежна експертна оцінка буде вам необхідна для:

 • оформлення угоди купівлі-продажу комерційної нерухомості;
 • дарування або оформлення в спадщину;
 • визначення вартості комерційної нерухомості для оренди;
 • забезпечення кредитних зобов'язань - заставу, іпотека;
 • страхування, визначення збитку і величини страхового відшкодування;
 • перереєстрація права власності на гараж;
 • у разі поділу майна при розлученні;
 • у разі внесення комерційної нерухомості до статутного капіталу юридичної особи;
 • у інших нотаріальних та юридичний діях або судочинстві;
 • у інших випадках, передбачених законодавством.

Як замовити оцінку?

Для замовлення оцінки необхідно надати наступні документи:

 • правовстановлюючі документи (свідоцтво на право власності, договір оренди, витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу, дарування інше);
 • технічний паспорт БТІ;
 • паспорт та податковий номер власника (співвласників);
 • інші документи в залежності від цілей оцінки.

Документи надаються у вигляді ксерокопій або у електронному вигляді (без нотаріального засвідчення).

Після отримання необхідної інформації від замовника виконуються оцінка комерційної нерухомості.

Після виконання робіт ви отримуєте Звіт про оцінку - документи, що містять висновки про вартість об'єкту нерухомості та які підтверджують виконані процедури з оцінки суб'єктом оціночної діяльності. Звіт про оцінку ви пред'являєте в органах нотаріату, в суді, в страховій компанії, в банку та інших органах, установах чи підприємствах залежно від цілей проведення оцінки.

Для замовлення оцінки нежилої, комерційної нерухомості, будь-ласка, звяжіться з нами будь-яким зручним для вас способом або відправте заявку онлайн.

Хто і як виконує оцінку комерційної нерухомості?

Оцінку комерційної нерухомості виконують суб'єкти оціночної діяльності (СОД). Це суб'єкти господарювання - зареєстровані в установленому законодавством порядку фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, а також юридичні особи незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які здійснюють господарську діяльність, у складі яких працює хоча б один оцінювач, та які отримали сертифікат суб'єкта оціночної діяльності відповідно до закону. Наші оцінювачі мають усі необхідні дозвільні документи відповідно до законодавства.

При проведенні оцінки комерційної нерухомості її ринкову вартість наші оцінювачі визначають за допомогою порівняльного та дохідного підходів. Порівняльний підход полягає в тому, що вартість оцінюваного об'єкта визначається виходячи з вартості аналогічних об'єктів на ринку. Дохідний підхід полягає у визначенні доходу, який можна буде отримати від здачі суб'єкту нерухомості в оренду із урахуванням фінансових, економічних та інших ризиків.

Радимо вам відповідально підійти до питання вибору оцінювача. Невірно визначена вартість комерційної нерухомості може привести подальших непередбачених витрат. Наші оцінювачі мають високу кваліфікацію, багаторічний досвід, велику кількість виконаних робіт. Ми виконаємо оцінку вашого нерухомого майна з урахуванням Ваших побажань в найкоротші терміни та за доступними цінами. Звертайтеся до професіоналів, телефонуйте нам!

Питання та коментарі ()