Укр   |   Рус
Пн - Пт 9:00-18:00; Сб, Нд - за домовленістю
Телефонуйте без вихідних (067) 881-38-68
Можливий виїзд за вашою адресою
Доставка документів по Києву безкоштовно
м. Київ, пр-т Визволителів 1 (м. "Дарниця")
вул. Б. Хмельницького 16-22 (м. "Театральна")

Скачати нові форми реєстраційних заяв для реєстрації та внесення змін ФОП, ТОВ

Нові форми заяв, які подаються державному реєстратору при проведенні державної реєстрації, реєстрації змін до відомостей, реорганізації, включення відомостей до ЄДР, припинення юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, символіки, третейських судів, партій, громадських об'єднань та неурядових організацій, затверджені Наказом Міністерства юстиції України 18.11.2016 № 3268/5.

Для юридичних осіб

Форма 1 - Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи.
Скачати Форму 1

Форма 2 - Заява про державну реєстрацію переходу юридичної особи на діяльність на підставі власного установчого документа або модельного статуту.
Скачати Форму 2

Форма 3 - Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських Формувань.
Скачати Форму 3

Форма 4 - Заява про державну реєстрацію створення відокремленого підрозділу юридичної особи.
Скачати Форму 4

Форма 5 - Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських Формувань.
Скачати Форму 5

Форма 6 - Заява про державну реєстрацію припинення відокремленого підрозділу юридичної особи.
Скачати Форму 6

Форма 7 - Заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її ліквідації.
Скачати Форму 7

Форма 8 - Заява про державну реєстрацію припинення юридичної особи в результаті її реорганізації.
Скачати Форму 8

Форма 9 - Заява про державну реєстрацію включення відомостей про юридичну особу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських Формувань.
Скачати Форму 9

Для фізичних осіб - підприємців

Форма 10 - Заява про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем.
Скачати Форму 10

Форма 11 - Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських Формувань.
Скачати Форму 11

Форма 12 - Заява про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням.
Скачати Форму 12

Форма 13 - Заява про державну реєстрацію включення відомостей про фізичну особу - підприємця до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських Формувань.
Скачати Форму 13

Символіка, третейські суди, партії, громадські об'єднання та неурядові організації

Форма 14 - Заява про державну реєстрацію символіки.
Скачати Форму 14

Форма 15 - Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про символіку, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських Формувань.
Скачати Форму 15

Форма 16 - Заява про державну реєстрацію постійно діючого третейського суду.
Скачати Форму 16

Форма 17 - Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських Формувань.
Скачати Форму 17

Форма 18 - Заява про державну реєстрацію структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.
Скачати Форму 18

Форма 19 - Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських Формувань.
Скачати Форму 19

Форма 20 - Заява про державну реєстрацію громадського об'єднання (організації профспілки), що не має статусу юридичної особи.
Скачати Форму 20

Форма 21 - Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання (організацію профспілки), що не має статусу юридичної особи, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських Формувань.
Скачати Форму 21

Форма 22 - Заява про державну реєстрацію (акредитацію) відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації.
Скачати Форму 22

Форма 23 - Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про відокремлений підрозділ іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських Формувань.
Скачати Форму 23

Форма 24 - Заява про державну реєстрацію підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання або відмови від всеукраїнського статусу громадського об'єднання.
Скачати Форму 24

Скачати всі форми реєстраційних заяв одним архівом (RAR)