Телефонуйте нам без вихідних:
Написати нам:
info@lawcenter.com.ua
Відправити заявку
place Працюємо з виїздом до Вас
Доставка документів безкоштовно

Порядок отримання містобудівних умов та обмежень

Як отримати містобудівні умови та обмеження? Які документи і куди подавати для отримання містобудівних умов, терміни видачі.

Перед початком розробки проектної документації (проектування) замовником та проектувальником складається та затверджується Завдання на проектування. Завдання на проектування визначає вимоги замовника до планувальних, архітектурних, інженерних і технологічних рішень об'єкта будівництва, його основних параметрів, вартості та організації будівництва і складається з урахуванням технічних умов та містобудівних умов та обмежень.

Містобудівні умови та обмеження – це документ, який містить комплекс планувальних та архітектурних вимог до проектування і будівництва щодо поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки, її благоустрою та озеленення, інші вимоги до об'єктів будівництва, встановлені законодавством та містобудівною документацією. Який порядок отримання містобудівних умов та обмежень та де їх отримувати?

Містобудівні умови та обмеження надаються відповідними уповноваженими органами містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом семи робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви разом із відповідними документами.

Для отримання містобудівних умов та обмежень до заяви замовником додаються:
- засвідчена в установленому порядку копія документа про право власності (користування) земельною ділянкою;
- ситуаційний план(схема) щодо місцезнаходження земельної ділянки (у довільній формі);
- викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000;
- кадастрова довідка з містобудівного кадастру (у разі наявності);
- кадастровий план (витяг із земельного кадастру - за умови відсутності містобудівного кадастру);
- фотофіксація земельної ділянки (з оточенням);
- містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками запланованого об'єкта будівництва.

Після подання заяви та пакету документів уповноваженим органом містобудування та архітектури протягом семи робочих днів замовнику видаються:
- примірник містобудівних умов та обмежень, підписаний керівником уповноваженого органу містобудування і архітектури;
- відмова у видачі містобудівних умов та обмежень або внесення змін до них з відповідним обґрунтуванням.

Підставою для відмови у видачі містобудівних умов та обмежень є невідповідність намірів забудови земельної ділянки положенням відповідної містобудівної документації на місцевому рівні.

Містобудівні умови та обмеження складаються у двох примірниках. Перший примірник надається замовнику, а другий постійно зберігається в уповноваженому органі містобудування та архітектури, який їх видав.

Джерело: www.lawcenter.com.ua

Питання та коментарі ()